Да, по всичко личи, че по заповед на Москва Радев и неговата неокомунистическа клика подготвят референдум за излизане на България от ЕС!
Помнете ми думата, точно това ще става в близките месеци!
Защото Путин губи войната и иска да убоде Европа с български смъртоносен чадър!
Руско-кагебистката бесовщина няма предел!
Ще допуснем ли неокомунистите още веднъж да съсипят България?! Таман заживяхме като нормални хора и ето, отново искат да ни натикат в калта!
Налага се да се борим, да излизаме по улиците! Има ли българолюбиви човеци тука?!
Няма коментари:
Публикуване на коментар